+420 800 800 260 info@abispecial.eu

Obchodní zástupce (M/Ž) pro služby a produkty v oblasti ostrahy a údržby

Hledáme dynamického jedince se zájmem o inovace a rozvoj pro pozici Obchodního zástupce!

Pokud jste nezastavitelně kreativní, zapálení pro integrovaný facility management a máte chuť přinášet inovace do oblasti údržby a ostrahy obchodních center, průmyslových areálů, logistických areálů a prodejen ve velkém i malém retailu, pak je tato pozice určena právě Vám!

Specializujeme se  na poskytování služeb v oblasti integrovaného facility managementu. Vaše role bude klíčová pro rozvoj a prodej našich produktů a jejich přizpůsobení potřebám našich klientů. Budete spolupracovat s našimi týmy odborníků na facility management a ostrahu, vytvářet strategie pro inovace a vylepšení našich služeb.

Vaše zodpovědnosti budou zahrnovat péči o stávající klienty identifikaci nových trhů a konkurenčních příležitostí, a samozřejmě implementaci nových produktů na trhu.

Hledáme ambiciózního jedince, který je schopen přinášet nové nápady a koncepce do našeho týmu. Máte-li zkušenosti s prodejem FM služeb a technologií nebo byste ji rádi získali, tak jste pro nás ten správný člověk!

Oceníme také silné analytické schopnosti a schopnost pracovat samostatně. Necháme vám velký prostor, protože víme, že schopná nezávislá osobnost vyžaduje svobodu a prostor.

Přidejte se k nám a budete mít jedinečnou příležitost přispět k rozvoji naší společnosti a ovlivnit budoucnost facility managementu. Nabízíme vám inspirativní pracovní prostředí, výzvy, které posunou vaše schopnosti na další úroveň, a odměnu, která odpovídá vašemu přínosu.

Přihlaste se hned teď a přijměte výzvu stát se součástí naší společnosti.

Kontakt:
Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis na personalni@abispecial.eu

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře potvrzuji seznámení se s informacemi o zpracování osobních údajů.

8 + 14 =

KLIENTSKÝ PŘÍSTUP

ABI Special s.r.o.
Novodvorská 1062/12
142 00 Praha 4
zelená linka: +420 800 800 260
e-mail: info@abispecial.eu

PRACUJ V ABIS +420 800 800 260