+420 800 800 260 info@abispecial.eu

Ochrana osobních údajů

Vážení návštěvníci internetových stránek,

jako provozovatel těchto internetových stránek a pro zajištění vaší úplné informovanosti si vás společnost ABI Special s.r.o. dovoluje informovat ohledně ochrany osobních údajů.

Pokud tyto internetové stránky navštívíte, příslušné servery technického provozovatele stránek dočasně uloží data připojení dotazujícího se zařízení, přičemž, pokud prostřednictvím některého formuláře neposkytnete své jméno, příjmení či další osobní a kontaktní údaje, nejsou tyto nijak zjišťovány ani zaznamenávány.

Internetové stránky jsou navržené tak, aby respektovaly Vaše soukromí, pro svůj chod nepoužívají cookies ani další nástroje pro monitorování přístupu uživatelů či jejich identifikaci.

Jedinou aktivní možností, jak nám své osobní údaje prostřednictvím těchto internetových stránek sdělit, je kontaktní formulář. Pokud se rozhodnete využít tento formulář, prosím, seznamte se s informacemi o zpracování osobních údajů získaných prostřednictvím tohoto formuláře, které najdete vedle tlačítka „odeslat“ u příslušného formuláře.

Na našich internetových stránkách se mohou vyskytnout aktivní odkazy vedoucí na webové stránky třetích osob, přičemž, přestože jsme jejich obsah před umístěním prověřili, nemáme žádný vliv na tento obsah a nemůžeme vyloučit, že se tento jakkoli nezmění. Současně nemůžeme garantovat či jakkoli ovlivňovat to, zda a jakým způsobem provozovatel takové stránky případně shromažďuje osobní údaje.

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře potvrzuji seznámení se s informacemi o zpracování osobních údajů.

12 + 3 =

KLIENTSKÝ PŘÍSTUP

ABI Special s.r.o.
Novodvorská 1062/12
142 00 Praha 4
zelená linka: +420 800 800 260
e-mail: info@abispecial.eu

PRACUJ V ABIS +420 800 800 260